Cam Boncuklar ve Takılar

 

Bayram tatiline çok az kala tüm blogcu arkadaşlarıma ve benim takip etmekten vazgeçmeyen dostların şeker bayramını kutlamak istiyorum. Gönlünüzden geçen herşeyin gerçekleşmesini hem kendi adıma hem de sizlerin adına diliyorum. Kucak dolusu sevgilerimi ve saygılarımı yolluyorum.

Sizleri birisiyle tanıştırmak ve isteyenlerle buluşturmak istiyorum. Gönlünü cam boncuklara adamış. İçindeki her türlü duyguyu onlara aktarmaya çalışan bana göre çok da güzel yapan birisi.  

 

“Ateş cam’a aşık oldu.

Camsa ateşin aşkından eridi.

Öyle bir aşktı ki onların yaşadıkları elden ele şekil bulacak.

Herkesin düşünceleriyle şekilden şekile girecek kadar yoğun güçlü ve sonsuz.”

 

Bu sözler ona ait.  Bu duygu yoğunluğu ile insana akide şekerlerini hatırlatan boncuklarına nasıl imrendiğimi bilemezsiniz. Sizlerin de çok seveceğine içten inanıyorum. Blogumda gördükleriniz sadece yaptıklarından bir kaç örnek. Devamı, kendi yapmaya çalıştığı web sitesinde görebilirsiniz.  http://www.camtakilar.com

İsterseniz iletişim kurup istediğiniz renkte kendiniz veya dostlarınıza hediye etmek için cam boncuk veya takılarından sipariş verebilirsiniz. Ben verdim bile.

Kendisi benim için boncuklar yapıyor. Hem de istediğim renkler de. Ben de sabırsızlıkla onlara kavuşacağım ve kendi tasarımlarımı yapabileceğim günü bekliyorum.  

                 Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !