Uzun zaman oldu

Merhabalar, bloga yazı yazmayalı uzun zaman oldu. Bu zaman boyunca siteme bakmayı bırakmayan ve bana mailleriyle hatırımı ve nerelerde olduğumu soran tüm dostlara teşekkür ederim. Ortalardan kaybolduğumu sanmayın sadece, blog'umu okuyanlar bilir. Hep bir fotoğraf makinesi almak ve en doğru şekilde kullanmak istediğimi bir kaç kez yazmıştım. Bu zaman zarfında bu hayalimi gerçekleştirdim. Önce temel fotoğrafçılık kursuna ardından da bir üst seviye olan ileri fotoğrafçılık  kursuna katılıp onu da başarılı bir şekilde tamamladım ve her iki sertifikalarımı da aldım. Hatta fotoğrafçılık ile bir site bile açtım. Bu sitede hem portfolyöm hem de blog 'um var. Ara ara güncellemeye çalışıyorum.

Ancak daha yolun başındayım öğrenmem gereken bir sürü şey var. Mesela digital düzenlemeyi öğrenmek zorundayım. Ardından da hedeflerim doğrultusunda branşlaşmak için farklı atölyelere katılmak ve öğrendiklerimi ilerletmem için daha fazla fotoğraf çekmem gerekiyor. Tabiki okumayı da atlamamak gerek. Artık daha bilinçli fotoğraf çekmeye başladım. Kimilerine göre nasılsa digitial makine bas düğmesine çeksin sanılıyor ancak durum o kadar basit değil. Bakan gözün kurduğu komposizyon, kullandığı açı ve ışık herşeyi değiştirebilyor. O nedenle fotoğraf çekmek gerçekten oldukça zor ama yapılması imkansız bir çalışma değil. 

Fotoğraf aşkına bir süredir yoğun şekilde takı yapamıyordum. Sadece eşe dosta hediye şeklinde yaptıklarım oldu. Ancak bu yılbaşı tatilinde bir kaç kolye yapmak fırsatı buldum. Henüz fotoğraflarını çekemedim. Ancak ilk fırsatta çekip siteye ekleyeceğim.

O nedenle bugün sadece sizi bir takıcı ile tanıştırmak ve web sitesinden, kendinden bahsetmek istiyorum.

A Pretty Rock Jewelry

 

web sitesin: http://www.aprettyrock.com/ yandaki resme tıklarsanız sizi siteye yönlendirir.

Daha çok yarı değerli taşlar ve  incilier kullanılmakta.  Gerçekten çok hoş tasarımları var. Siteden alışveriş yapabileceğiniz gibi çok güzel bir blogu var. Arada okuyarak daha yakından tanıma şansınız olabilir.

Yapılmış takılarından bir kaç örnek vermek istiyorum. Örnekleri görünce bana hak vereceksiniz. Şimdilik hoşçakalın hepinizi çok ama çok öpüyorum. 

Bu arada  hürriyet gazetesinin cumartesi ekinde sitemin yayınlanarak güzel sözlerle  bahsedildiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Aslında uzun zaman oldu yayınlanması. Ancak şimdi fırsat bulabildim. Yazı ilginizi çekiyorsa linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. HürriyetYAZI

 

A pretty rock jewelry den takı örnekleri.

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !